برف روب تراکتور

همه چیز درمورد برف روب تراکتور

مجموعه تارا تولید کننده انواع ادوات از جمله برف روب تراکتور در ایران می باشد.

در زمان های گذشته آسیب های شدیدی از جمله تصادفات جاده ای، شکستی دست و پا، آسیب های فیزیکی ناشی از سر بودن جاده ها و وجود برف در سطح جاده ها وجود داشت که استفاده از روش سنتی نمک پاشی برای افراد بسیار سخت بود، امروزه با پیشرفت صنعت و تولی ماشین آلات برف روبی مانند برف روب تراکتور در فصل زمستان کنار زدن برف از سطح جاده ها بسیار آسوده گشته؛ در ادامه در رابطه با برف روب تراکتور بیشتر صحبت می کنیم پس تا انتها این مقاله با ما همره باشید.

تراکتور چیست؟

تراکتور نوعی از ماشین آلان صنعتی می باشد که دارای انواع مختلفی است، از تراکتور بیشتر در مشاغل کشاورزی، راهسازی، راهداری و غیره… استفاده می شود.

تراکتور دارای برند های متفاوتی است که تفاوت آنها در شرکت های تولیدی این ماشین می باشد، برند های تولیدی تراکتور اعم اند از داروانا، فرگوسن، جاندیر و غیره؛ همچنین تراکتور دارای ادواتی می باشد که با نصب آن ها بر روی تراکتور می توانیم قابلیت های بیشتری به ماشین خود اضافه کنیم.

مجموعه تارا تولید کننده تمامی ادوات تراکتور می باشد از جمله جارو تراکتور، بکهو تراکتور، برف روب تراکتور و غیره که در ادامه به برف روب تراکتور می پردازیم.

برف روب تراکتور چیست؟

همانطور که قبلا به آن اشاره کردیم برف روب تراکتور نوعی از ادوات تراکتور می باشد که در قسمت جلویی تراکتور نصب می شود تا برف ها را از سطح جاده ها کنار بزند و از تصادفات ناشی از وجود برف در سطح جاده ها جلوگیری کند.

اکثرا از این محصول ارگان های شهرداری، راهداری، راهسازی و غیره استفاده می کنند، برف روب ها علاوه بر قابل نصب بر روی تراکتور دارای انواع متفاوتی نیز می باشند که در ادامه به انواع آن می پردازیم.

انواع برف روب

برف روب بکهو

برف روب بکهو دارای دو نوع برف روب زاویه و برف روب وی شکل می باشد:

زاویه: این مدل از برف روب دارای یک تیغه بسیار مقاوم می باشد که قابلیت زاویه گرفتن از هر دو طرف را به برف روب بکهو می دهد، برفروب زاویه بکهو دارای تیغه فولادی ضد سایش از جنس هاردوکس می باشد که این ویژگی باعث می شود تا در صورت برخورد با زمین آسیب نبیند و همچین از مهمترین ویژگی این برفروب ها فنربندی و تعلیق آن است‌.

برف روب تراکتور
برف روب زاویه تراکتور

وی شکل: بقرف روب وی شکل تیغه دو تکه دارد، همچنین کاربرد آن مانند بر روب زاویه می باشد که برف ها را به دو قسمت تقسیم کرده و از سطح جاده کنار میزند.

برف روب کامیون

این محصول نیز یک نوع برف روب می باشد که کاربرد و مکانیزم آن مانند برف روب های دیگر می باشد اما با ابن تفاوت قابل نصب بر روی بنز خاور و کامیون می باشد.

این محصول بر قسمت جلویی کامیون نصب می شود و از آن در فصل زمستان جهت برفروبی استفاده می شود؛ برفروب کامیون قابلیت نصب نمک پاش و شن پاش را نیز بر روی کامیون دارد.

برف روب تراکتور
برف روب کامیون

برفروب گریدری

نوع گریدری این محصول بر روی شاسی جلویی تراکتور قابل نصب است و بر روی تراکتور هایی نصب می شود که فاقد بیل جلو هستند، این محصول جزو کاربردی تین بکهو با قیمت مناسب در مجموعه تارا می باشد.

همچنین با استفاده از مدل گریدری می توانید اتصال و جداسازی آسوده ای را تجربه کنید و بر روی تراکتور دلخواه خود متصل نمایید.

 

برف روب وی شکل

وی شکل دارای دو تکه در قسمت راست و چپ برف روب می باشد که با استفاده از آن برف ها را به اطراف هدایت می کند، کاربرد این محصول جهت کنار زدن برف هایی با حجم بسیار بالا می باشد تا مسیر را به راحتی برای عبور خودرو ها هموار نماید.

این محصول بر روی بابکت، تراکتور، بنز خاور، تراکتور، بکهو، لیفتراک و غیره… قابل نصب می باشد.

برف روب وی شکل
برف روب وی شکل دارای زاویه

برف خور بابکت

مکانیزم کارکرد برف خود به صورت مکشی است، این محصول برف را از سطح جاده ها مکش کرده و به بیرون از جاده پرتاب می کند، از برف خور جهت برفروبی برف هایی با حجم بیش از یک متر قابل استفاده می باشد.

به دلیل پرتاب برف تا 10 متری استفاده از برف خود در محیط های مسکونی مناسب نیست و از این محصول در جاده ها، بزگراه ها و آزادراه ها استفاده می شود.

برفروب پشت تراکتور

مدل پشت تراکتور آن قابل نصب بر قسمت مالبد عقب تراکتور است و وظیفه آن نیز برف روبی در فصل زمستان و مناطق سردسیر می باشد، این محصول به دو طرف زاویه میگیرد و عملیات برفروبی را به راحتی برای شما انجام خواهد داد.

این محصول نوعی برف روب تراکتور می باشد که بر قسمت پشت تراکتور قابل نصب است اما برفروب قابل نصب بر قسمت جلو تراکتور نیز تولید می شود.

نمک پاش و یا شن پاش

از این محصول نیز در فصل زمستان جهت از بین بردن برف و کاهش آسیب های ناشی از وجود برف در سطح جاده ها می شود، این محصول قابل نصب بر روی خاور می باشد اما مجموعه تارا این محصول را قابل نصب بر روی مینی لفودر و تراکتور تولید می کند.

برای اطلاعات بیش تر در رابطه با برف روب مینی لودر به لینک زیر مراجعه کنید.

برف روب مینی لودر

چرا از برف روب استفاده کنیم؟

با فرا رسیدن فصل سرما و بارش برف در سطح جاده ها و یا مناطق سردسیر  شرایط ایمنی جاده‌ها وابستگی زیادی به اقدامات در راستای ایمن سازی جاده‌ ها می باشد.

جهت مثال ایمنی جاده چالوس در فصل زمستان و وجود برف در جاده بسیار زیاد  کاهش پیدا می کند و برف روب نقشی زیادی در تامین امنیت جاده دارد و استفاده از باعث می شود تا برف ها از سطح جاده ها به بیرون پرتاب شوند.

از خطرناک‌ ترین آسیب های بارش برف پوشاندن سطح جاده می باشد، در صورت شدید بودن بارش برف عبور و مرور به طور کلی مختل می شود.

استفاده از برف روب باعث کنار زدن برف ها می شود و از حوادث در فصل زمستان جلوگیری می کند تا هعبور و مرور مختل نگردد، همچنین برف روب ها نقش به سزایی در عملیات راهسازی، راهداری و جاده سازی دارند.

از جنبه های خطرناک تر بارش برف می توان به کاهش دید تابلو های راهنما، ترافیک، کنترل سرعت و غیره… اشاره کرد که نقش بسزایی در مسیریابی نیز دارند.

برف روب تراکتور نیز با نصب بر روی تراکتور و برف روبی این خطرات را در فصل زمستان کاهش می دهد و مسافران می توانند به راحتی و بدون خطر مسیر خود را طی نمایند.

برف روب مجموعه تارا

مجموعه تارا تولید کننده برف روب تراکتور و تمامی ادوات تراکتور در ایران می باشد که این محصولات را با استفاده از بهترین متریال موجود در بازار تولید می کند که این مسئله باعث کیفیت بسیار بالای این محصل می شود، همچنین تمامی ادوات کشاورزی موجود در ایران توسط مجموعه تارا تولید می شود از جمله جارو تراکتور، بیل تراکتور، کابین تراکتور و غیره…

شما با خرید برف روب تراکتور و تمامی ادوات کشاورزی از مجموعه تارا می توانید تا یک سال ضمانت پس از فروش و ده سال خدمات پس از فروش داشته باشید.

پس با استفاده از برف روب تراکتور می توانید به راحتی در فصل زمستان برف را از سطح جاده ها کنار زده و از آسیب های ناشی از وجود برف از سطح جاده ه با استفاده از برف روب تراکتور جلوگیری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برف روب تراکتور

فهرست مطالب

09123988622