جارو تراکتوری

جارو تراکتوری چیست؟

در گذشته افراد به جای استفاده از جارو تراکتوری  از روش سنتی نظافت جهت جاروکشی خیابان ها استفاده می کردند و با استفاده از جارو های دستی خیابان ها را نظافت می کردند اما امروزه با پیشرفت صنعت و تکنولوژی جارو های صنعتی تولید شده که می توانید با استفاده از آن ها دست از روش های سنتی نظافت بکشید و با استفاده از جارو تراکتوری یک سوییپر صنعتی سیار داشته باشید.

با استفاده از جارو تراکتور می توانید یک جارو سیار داشته باشید و عملیات نظافت، جاروکشی، جلوگیری از گرد و خاک، جمع آوری زبالات و غیره… را انجام دهید، در این مقاله قصد داریم به چیستی و کاربرد های جارو تراکتور بپردازیم پس تا انتها این مقاله با ما همراه باشید.

جارو تراکتوری چیست؟

جارو تراکتور نوعی سوییپر صنعتی می باشد که از آن جهت جارو کشی و نظافت خیابان ها، بزرگراه ها، آزادراه ها، معابر و غیره… استفاده می شود؛ جارو تراکتوری قابل نصب بر روی انواع تراکتور های ایرانی و خارجی می باشد، همچنین با استفاده از جارو تراکتور می توانید علاوه بر جاروکشی جمع آوری زبالات در خیابان ها را انجام دهید.

به این محصول جارو پشت بند تراکتور، جارو عقب بند تراکتور و یا جارو جلوبند تراکتور نیز گفته می شود، همانطور که از نامش پیداست این جارو بر قیمت جلویی و پشت تراکتور توسط دو کوپلینگ نری و مادگی قابل نصب است.

با نصب جارو بر روی تراکتور خود می توانید یک سوییپر صنعتی مکانیزه و سیار داشته باشید تا با استفاده از آن به راحتی سطوح بزرگ را از زبالات، نخاله ها، براده های چوب، شیشه، فلز، آهن، خاک و شن و یا هر چیز دیگری را نظافت کنید.

جارو تراکتوری
ساخت و فروش جارو تراکتوری

مناطق مورد استفاده سوییپر تراکتور

جارو صنعتی تراکتوری به دلیل کاربرد بسیار زیاد آن در اکثر مناطق صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و جزو پر فروش ترین ادوات کشاورزی مخصوص تراکتور محسوب می شود،  از این محصول در مشاغل کشاورزی، دامداری، جنگل داری پروژه های راهداری، راهسازی، شرکت فولاد و غیره… استفاده می شود و جزو پر کاربرد ترین محصولات جلوبند تراکتور در ایران می باشد.

همچنین مرغ داری و گاوداری ها به دلیل نظافت های طولانی مدت دست از روش سنتی که دارای آسیب های فیزیکی بوده کشیدند و از سوییپر صنعتی جارو تراکتوری استفاده می نمایند.

نحوه کارکرد سوییپر تراکتور

همانطور که قبلا به آن اشاره کردیم جارو تراکتوری توسط دو کوپلینگ نری و مادگی بر قسمت جلوبند و یا پشت بند تراکتور نصب می شود و به طور هیدرولیکی زبالات را در قسمت مخزن جارو جمع آوری کرده و در مکان مناسب تخلیه می کند.

جارو کشی سوییپر توسط برس های قابل نصب بر روی آن می باشد و با کشش برس ها بر روی زمین جارو کشی و نظافت صورت می گیرد؛ همچنین شما می توانید با نصب بغلزن و آبپاش بر روی سوییپر خود عملیات آبپاشی که مانع از ایجاد گرد و خاک می شود، و عملیات جارو کشی کنار جداول و لبه های معابر، اتوبان ها، جوی های آب و غیره… ، که جارو به آن دسترسی ندارد را به راحتی انجام دهید.

مشخصات سوییپر تراکتوری

سوییپر تراکتور قابل نصب بر روی تراکتور هایی دارای وزنی معادل 6 تن می باشد که موتور آن با دو سیلندر دارای این توانایی و قدرت بودند که در بهترین حالت نیرویی معادل با چهل و هشت اسب بخار را تولید کند.

این تراکتور ها به دوسته دارای دو چرخ متحرک و مجهز به قفل کن پولوس، و یا دارای چهار چرخ زنجیری می باشند، در مناطقی که دارای شن و ماسه می باشند، از تراکتور های چرخ زنجیری استفاده می شود.

از سوخت دیزل جهت حرکت این نوع تراکتور ها استفاده می شود که از اواخر دهه شصت میلاغدی همه گیر شد و امروزه همه تراکتور ها از آن استفاده می کنند.

مکان هایی که دارای فضای گسترده ای می باشد نظافت آن ها بسیار دشوار است و روش نظافت سنتی در این مناطق بسیار سخت می باشد و برای نیروی انسانی بسیار نظافت آن دشوار؛ به همین منظور از جارو تراکتوری می توان در جهت نظافت این مناطق با سرعت بیشتر و کیفیت بالاتر استفاده نمود.

جارو تراکتوری
جارو تراکتوری و تمامی ادوات تراکتور در ایران

تراکتور های قابل نصب

جارو تراکتوری بر روی تمامی تراکور های ایرانی و خارجی قابل نصب است که ادامه به انواع آن می پردازیم:

  • تراکتو رومانی
  • تراکتور فرگوسن
  • تراکتور فیات
  • تراکتورداروانا و غیره…

همچنین جارو سوییپر قابل نصب بر روی بازو های سه جک و چهار جک نیز می باشد، کاربرد سویپر تراکتور بسیار آسوده است و به زاحتی می توانید از آن استفاده کنید، همچنین جارو تراکتوری دارای قیمت بسیار مناسبی نیز می باشد و شما می تعوانید با پایین ترین هزینه پیرفته ترین دستگاه ظافت سیار را داشته باشید.

فروش جارو تراکتوری

مجموعه تارا تولید کننده تمامی ادوات تراکتور و کشاورزی در ایران می باشد که محصولات تولیدی خود را با استفاده از بهترین متریال موجود در بازار تولید می کند که همیه موضوع باعث کیفیت بسیار بالای آن می باشد که در ادامه به چند نوع ادوات تولیدی مجموعه تارا می پردازیم:

برف روب تراکتور

این محصول همانطور که از نامش پیداس یک نوع برف روب می باشد که با استفاده از آن عملیات برف روبی و کنار زدن برف از سطح جاده ها را در خیابان ها و مناطق سردسیر انجام می دهند.

برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید.

برف روب تراکتور

چاله کن تراکتور

این محصول نیز همانطور که از نامش پیداست جهت حفر چاله از آن استفاده می شود و جزو ادات تراکتور می باشد.

چاله کن

سوییپر تراکتور نیز از جمله محصولات تولیدی مجموعه تارا می باشد که دارای قابلیت سفارشی سازی نیز است، شما می توانید با استفاده از قابلیت سفارشی سازی جارو خود را مطابق با سلیقه و شرایط شغلی خود دریافت کنید.

پس با استفاده از جارو تراکتوی می توانید به راحتی و بدون استفاده از روش سنتی که آسیب های متعددی را در پی دارد یک سوییپر مکانیزه سیار داشته باشید و در هر کجای این کره خاکی را جارو کشی و نظافت فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جارو تراکتوری

فهرست مطالب

09123988622