ادوات تراکتور

ادوات تراکتور

ساخت و فروش تمامی ادوات تراکتور در مجموعه تارا با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت.

افراد در زمان های گذشته از روش های فیزیکی برای عملیات کشاورزی از جمله: کاشت بذر، خاک ورزی و اغلب برداشت محصولات کشاورزی استفاده میکردند که با گذر زمان و تولید ماشین آلات صنعتی از جمله تراکتور ها این عملیات برای آنها بسیار آسوده گشته و برای اهداف متفاوت دیگری از جمله چمن زنی،کشیدن واگن،گاری از آن استفاده میکنند.

معمول ترین تراکتور، تراکتور کشاورزی می باشد که کار آن کشیدن وسایل شخم زنی است تا دوباره از خاک احیا شود، این تراکتور اولین بار توسط جان فرولیچ که کار سه کارگر را در یک مزرعه انجام میداد اختراع شد؛ در ادامه بیشتر به تراکتور و ادوات قابل نصب بر روی آن می پردازیم پس تا انتها این مقاله با ما همراه باشید.

تراکتور چیست؟

همانطور که قبلا به آن اشاره کردیم تراکتور نوعی ماشین آلات صنعتی می باشد که با استفاده از آ می توانیم عملیات کشاورزی، خاک برداری غیره…. را انجام دهیم، اما با گذر زمان و تولید ادتات تراکتور و کشاورزی قابلیت های بیشتری به تراکتور ها اضافه شد و می توانید با خرید هر یک از ادوات آن به کاربرد های آن اضافه کنید که در ادامه به انواع ادوات آن خواهیم پرداخت.

انواع ادوات تراکتور

تجهیزاتی که برای مکانیزه و پیشرفته کردن کشاورزی بکار می روند به منظور صرفه جویی در زمان و هزینه ها است که بیشتر ادوات کشاورزی امکان نصب بر روی تراکتور را دارند.

به ادواتی که قابلیت نصب بر روی تراکتور را دارند ادوات تراکتور گفته میشود؛  این تجهیزات پیشرفته ویژگی های زیادی دارند که متخصصین این زمینه ادوات را در طراحی های مختلفی تولید کرده تا کشاورزان مراحل کار خود را در مزرعه بصورت مکانیزه انجام دهند.

چند مورد از ادوات پرکاربرد کشاورزی عبارتند از (مته، بیل چاله کن، اتاق تراکتور، بذرپاش و غیره)

مجموعه تارا تولید کننده انواع ادوات تراکتور در ایران می باشد که این محصولات را با استفاده از بهاترین متریال موجود در بازار تولید می کند؛ در ادامه به انواع ادوات تراکتور و کاربرد های آن خواهیم پرداخت.

جارو تراکتور

جارو تراکتوری یک نوع از ادات تولیدی تارا بابکت می باشد که با استفاده از آن افراد به راحتی عملیات نظافت و جارو کشی را انجام می دهند، جارو تراکتور بدون محدودیت زمانی و مکانی مکان مورد نظر شما را نظافت و جاروکشی می کند؛ برای اطلاعات بیش تر به لینک زیر مراجعه کنید.

جارو تراکتوری

ادوات تراکتور
جارو تراکتوری

چاله کن تراکتور

این محصول نیز نوعی از ادوات تراکتور می باشد که با نصب آن بر روی تراکتور می توانید عملیات حفر چاله را به راحتی و بدون فشار فیزیکی انجام دهید و با حرکت چرخشی می تواند یک مته را با ابعاد مختلف درون زمین فرو کند و باعث ایجاده یک چاله یا گودال در سطح زمین شود.؛ برای اطلاعات بیش تر به لینک زیر مراجعه کنید.

چاله کن

ادوات تراکتور
چاله کن تراکتور

لیفتراک تراکتور

این نوع از ادوات تراکتور جهت لیفت کردن و بالا بردن استفاده می شود و دارای یک جفت شاخک قابل تنظیم می باشد که از آن برای لیفت و جابجایی پالت، بار و قطعات استفاده میشود، مجموعه تارا انواع لیفتراک را با مناسب ترین قیمت بدون واسطه تولید می کند؛ برای اطلاعات بیش تر به لینک زیر مراجعه کنید.

لیفتراک تراکتوری

ادوات تراکتور
لیفتراک تراکتور

اتاق تراکتور

با نصب این ادوات بر روی تراکتور می توانید یک اتاق برای اننده داشته باشید و به راحتی تراکتور خود را از داخل کابین کنترل نمایید.

اتاق تراکتوری

ادوات تراکتور
کابین تراکتور فرگوسن

برف روب تراکتور

برف روب نیز نوعی از ادوات می باشد که با استفاده از آن عملیات برفروبی را در جاده ها انجام می دهند، برف روب تراکتور برقسمت مال بند تراکتور نصب می شود و عملیات برف روبی را در سطح خیابان بدون محدودیت زمانی انجام می دهد.

ادوات تراکتور
برف روب تراکتور

برفروب به دو شکل هیدرولیکی و مکانیکی قابل تولید است و شما می توانید مطابق با سلیقه و شرایط کاری خود آن را ثبت سفارش کنید.

انواع تراکتور

تراکتور ها نیز انواع متفاوتی دارند و کاربرد آن ها نسبت به نوعشان متفاوت است که در ادامه به آن ها می پردازیم:

تراکتور ساختمانی

این نوع تراکتور جهت استفاده ساخت و ساز معدن استفاده میشود و در ابعاد بزرگ تر و سنگینی ساخته میشوند که به بولدوزر و دیگر تجهیزات سنگین نیز می تواند مجهز شود.

تراکتور چوب بری

این نوع ماشین به منظور پاک سازی زمین از خورده های چوب استفاده میشود و ابعاد آن کوچکتر از تراکتورهای ساختمانی می باشد.

لودرهای کنترلی

کاربرد این نوع دستگاه در محیط کوچک می باشد و مرکز ثقل پایینی دارند که برای تخلیه کامیون ها یا تریلر و همچنین درجه بندی سطوح زمین مورد استفاده قرار می گیرند.

تراکتور مزرعه

موتور این نوع تراکتور در جلوی آن و با تایر پلاستیکی می باشد که به منظور کشیدن تجهیزاتی مثل تریلر، گاوآهن و سایر تجهیزات استفاده میگردد.

از دیگر انواع تراکتورها می شود به این چند نمونه اشاره نمود؛ تراکتورهای کاربردی، فشرده، کاشت ردیفی، صنعتی، باغی، حامل، اتوماتیک و نظامی.

مجموعه تارا بهترین تولید کننده ادوات در انواع مختلف، در ایران می باشد که با استفاده از بهترین متریال موجود ادوات را تولید و با حذف واسطه به شما به فروش می رساند.

ادوات کشاورزی

این تجهیزات پیشرفته از مهمترین ماشین آلات کشاورزی به حساب می آیند همانطور که اشاره کردیم تعداد زیادی از ادوات قابلیت اتصال بر روی تراکتورها را دارند و تحت این عنوان شناخه شده هستند.

انواع ادوات کشاورزی

ادوات کشاورزی

رتیواتور

این محصول نوعی از ادوات کشاورزی می باشد که از کاربردی ترین ادوات پشت تراکتوری به حساب می آید، کار آن شخم زدن و آماده کردن خاک، از بین برنده ی علف هرز، وجین و زنده کردن زمین های بایر می باشد، که در دو مدل ساده و سنسور دار(بمنظور بالا بردن فرآیند خاک ورزی در باغ ها) تولید میشوند.

کولتیواتور

از این محصول برای هوادهی به خاک، خاک ورزی، اما به طور کامل تر این دستگاه در عملیات سله شکنی و نرم کردن و هم زدن خاک در دسته ی بهترین تجهیز می باشد.

 

مرزکش

در دو حالته ثابت و قابل تنظیم در دو مدل یک و دو طرفه تولید می شوند اما بصورت دیسکی طراحی میشوند،این محصول در فرآیند ایجاد مرز و کرت کارایی دارد.

بیل صاف کن

میتوان از این محصول بعنوان قدیمی ترین تجهیز پر کاربرد در کشاورزی نام برد که زمین را برای کشت بذر،کمتر کردن و کنترل علفهای هرز، و مهمتر از دو مورد قبلی کاهش مصرف آب اشاره کرد و دستگاه های دیگر بعد از فرآیند تسطیح زمین به راحتی استفاده می شود.

 

دیسک یا هرس بشقابی

این دستگاه برای عملیات شکستن لایه های سخت خاک خرد کردن کلوخه مخلوط کردن بقایای گیاهی مورد استفاده قرار می گیرند، می توانند از نوع صاف یا لبه کنگره ای باشند و معمولا استفاده ی آنها بعد از شخم زدن برای خرد کردن کلوخه ها است.

 

خاکورز مرکب چندمنظوره

این دستگاه قابلیت انجام همزمان چند عملیات خاکورزی را دارد، مناطقی که از فقر خاکی رنج می برند از این وسیله می توانند برای عمل خاکورزی استفاده کنند، این دستگاه می تواند بهترین کشت را مناسب با شرایط خاکی زمین های ایران را ایجاد کند.

 

ساقه خرد کن

در باغ ها و مزارع که تعداد زیادی از ساقه های اسیب دیده بر روی زمین باقی می ماند از این محصول برای جمع آوری آنها استفاده می شود و در حالت ثابت و کشویی تولید می شوند که مدل کشویی آنها بصورت هیدرولکی تولید می شود.

 

سر شاخه خرد کن

این نوع از ادوات کشاورزی نیز برای جمع آوری و خرد کردن شاخه ها و سر شاخه ها در باغ کاربرد دارد، برای هرس درختها با قطر 10 سانتیمتر از آن استفاده میشود.

 

هرس تراکتوری

این دستگاه جهت؛ قطع، برش و بصورت کلی برای هرس سرشاخه درختان بکار می رود این تجهیز هم همانند تجهیزات قبلی در دو نوع تولید می شود با نامهای دیسکی و برای تنظیم کردن دسته یا بازوهای هرس از قسمت سیستم هیدرولیک تراکتور استفاده می شود.

 

تارا بابکت بزرگترین و متنوع ترین سازنده ادوات تراکتور در ایران

جهت ثبت سفارش ادوات تزاکتوز مورد نیاز خود با ما در تارا تراکتور در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ادوات تراکتور

فهرست مطالب

09123988622