تبلیغات

ساخت و فروش جارو بابکت در مجموعه تارا تراکتور با استفاده از بهترین متریال موجود در بازار جهت تولید این محصول که باعث کیفیت و دوام بالای آن می شود.

جارو بابکت

جارو بابکت قابل نصب بر روی تمامی مینی لودر ها از جمله دلتاراه ماشین، فوریوز، هپکو… می باشد.

جارو بابکت دلتاراه ماشین به اتچمنتی گفته می شود که قابل نصب بر روی مینی لودر دلتا راه ماشین بوده و عملیات جارو کردن را به طور مکانیزه با سرعت بالا انجام می دهد، همچنین جداسازی آن بسیار آسان بوده و شما میتوانید در زمان مورد نیازتان این اتچمنت رو با پاکت خاک برداری جایگزین کنید.

دستگاه‌ های جاروی دلتا راه ماشین در دو سایز صد و پنجاه سانتی‌متر ملقب به صد و پنجاه و ابعاد صد و نود سانتی‌متر ملقب به اس صد و نود تولید می‌شود همچنین ما می‌توانیم دستگاه‌ها را مطابق ابعاد و مشخصات مورد نیاز مجموعه شما طراحی و سپس تولید آن را انجام دهیم.

کاربرد جارو بابکت

این دستگاه‌ عمدتا در زمینه‌ نظافت خیابان‌ ها و در زمینه‌ خدمات شهری، شهرداری‌ها و دهیاری‌ها پشت آسفالت تراش جهت جمع‌آوری نخاله‌های آسفالت و نظافت محوطه‌ کارخانجات، گاوداری‌ها و دامداری‌ها استفاده می‌شود.

این دستگاه قابلیت جمع‌ آوری انواع زباله‌های ریز و درشت از گرد و خاک تا قلوه سنگ با وزن‌های بالا و همچنین پلاستیک برگ درختان را نیز دارا می‌باشد.

تنوع دستگاه‌های تولید شده مجموعه‌ی تارا تراکتور متنوع‌ ترین تولیدکننده جارو های صنعتی دلتا راه ماشین است که این دستگاه‌ ها را با بیش از بیست نمونه‌ مختلف مناسب با کارکرد و شرایط مختلف تولید کرده و به فروش می رساند.

همچنین مجموعه تارا تراکتور این دستگاه را با یک سال ضمانت پس از فروش و ده سال خدمات پس از فروش به مشتریان خود ارائه می کند.

جارو بابکت
فروش و تولید جارو بابکت

آپشن‌های قابل نصب

این جارو قابلیت نصب آپشن‌ های مختلفی همچون آبپاش جهت شتشو همزمان با نظافت و جلوگیری از گرد و خاک و همچنین بغل زن جدول شور هیدرولیکی بر روی دستگاه‌ها را دارد.

کاربرد بغل زن به عنوان جمع‌ آوری نخاله‌ های کنار دیوار و جداول می‌باشد، و همچنین سی سانتی‌متر به عرض نظافت دستگاه اضافه می‌کند.

جهت کسب اطلاعات بیش تر و ثبت سفارش خود با ما تماس حاصل فرمایید.

09123988622